Quest Národním geoparkem Železné hory

Geopark – Quest NG Železné Hory

Staň se lovce indicií a ulov si sběratelskou raritu!

Chrudimsko-Hlinecko, z.s. si pro vás ve spolupráci s Národním geoparkem Železné hory a informačními centry připravil soutěžní putování o zajímavé ceny. Pro účast v soutěži si musíte v některém ze zúčastněných informačních center uvedených níže vyzvednout Soutěživého průvodce s questy. 

Zapojená informační centra

Chrudim, Slatiňany, Nasavrky, Hlinsko, Ždírec nad Doubravou, Chotěboř, Seč, Třemošnice, Heřmanův Městec, Skuteč, Chrast, Luže a Proseč.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Soutěž vás nebude nic stát, pouze čas a někdy trochu námahy při přemýšlení nad jednotlivými úkoly. K tomu, abyste se dostali k ceně, musíte odhalit hesla skrytá v questech. Soutěžní okruhy jsou nenáročné a zaberou vám nejvýše několik hodin.
  2.  Věcnou cenu obdržíte při splnění tři questů stejné barvy (viz výše). Proto můžete získat celkem 4 ceny (celá oblast je rozdělena na čtyři celky, za splnění questů v každém celku, máte nárok na cenu).
  3.  Při vyzvednutí ceny bude soutěžícímu odstřižen kontrolní útržek na titulní straně příslušného celku.
  4.  Věcné ceny lze vyzvednout v těchto informačních centrech: Chrudim, Slatiňany, Nasavrky, Hlinsko, Ždírec nad Doubravou, Chotěboř, Seč, Třemošnice, Heřmanův Městec, Skuteč, Chrast, Luže a Proseč.
  5.  Do slosování o hlavní cenu postupují všichni, kdo splnili min. tři questy jakékoliv barvy a vyplní formulář pro vstup do ročního losování o hlavní cenu. Přehled aktuálních cen je uveden na web. stránkách: www.chrudimsko-hlinecko.cz
  6.  Soutěž není časově omezena. Slosování bude probíhat vždy ke konci kalendářního roku. Datum slosování a ceny budou zveřejněny na web. stránkách: www.chrudimsko-hlinecko.cz

 Aktuální ceny 2022

1) Za tři questy jedné barvy batoh Chrudimsko-Hlinecko

2) Hlavní cena – Poukázka na Botasky (až 2 páry bot) v hodnotě 5 000 Kč